Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden lánynak v nőnek van ilyen?

Minden lánynak v nőnek van ilyen?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy kinek szokott lábszaga lenni és milyen gyakran? Volt már valakinek v társaságban példa és nekik, nem tették szóvá? Nekem múltkor a barátom szóvá tette, kicsit elszégyeltem magam, a barátnőim körében nincs ilyen.

2018. aug. 21. 23:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsére egyáltalán nem (de máshol izzadós vagyok sajnos), viszont anyámnak elviselhetetlen. Van olyan ismerősöm (igaz, ő fiú), akit rendszeresen megaláznak ezért, meg én is kaptam már beszólásokat, rohadt igazságtalannak tartom. Mondd meg barátodnak, hogy nem tehetsz róla és mennyire rosszul esett ez tőle.
2018. szept. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm, elmondom neki
2018. szept. 23. 23:12
 13/28 anonim ***** válasza:
Nem szabad műszálas zoknit hordani. Ja és harisnya balerinával.. Az a tuti!
2018. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Általában akkor van, hogyha rosszul szellőző, pl gumitalpú cipő van rajtam. A jó minőségû cipő, zokni, és lábdezodor sokat segít. Régebben velem is előfordult, hogy társaságban szóvá tették, és hát igazuk is volt, mert kb belerohadt a lábam a kínais balerinacipőbe. De amióta odafigyelek azokra, amiket írtam, nincs ilyen problémám.
2018. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat.
2018. okt. 1. 19:41
 16/28 anonim ***** válasza:
Kínai cipőkben és rosszul szellőző, műszálas zoknnikban velem is előferdül. Illetve én baromi sokat sétálok. Minőségi zokni (tökmimdegy mit ír, ki kell tapasztalni), alapos lábmosás, gyakori zokniváltás, zoknik legalább 60fokon való jó minőségű mosószerrel való mosása segít. Ha nagyon izzadós, lábhintőpor, spray segítget még a helyzeten, de elsősorban műanyag, rosszul szellőző zoknik és cipők kerülése segít. Ha az se, akkor háziorvosnak vagy bőrgyógyásznak sem ciki megemlíteni, 90-ban viszont egy sima drogériás lábdezodor is helyreteszi, ha nem gomba miatt büdi.
2018. okt. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

Én is hajlamos vagyok rá... :/ persze ez függ a cipő vagy talpbetét anyagától is.


A lábspray-t és -dezodort ajánlom, valamennyire segít. Valamint a cipő kellemetlen szagának elűzéséhez jó praktika, ha szódabikarbónát vagy mosószódát raksz bele egy éjjelre. Csepegtess rá valamilyen számodra kedvelt illóolajat és átveszi a cipő az illatot. :)


Én saruba csak úgy beleöntöttem a mosószódát, de zárt cipőnél jobb, ha belerakod valami kis szütyőbe, hogy ne menjen be a szóda a redőkbe. Nekem jó volt :)

2018. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ritkán van (nyáron inkább).


Viszont javaslom:

szódabikarbóna a cipőbe vagy zokniba, ha vészes.


Ha még durvább akkor: Gyógyszertárban kapható Solutio antisudorica (alumínium-klorid-hexahidrát) - nagyon keveset vékonyan el kell osztlatni az adott izzadó bőrfelületen s nincsen kellemetlen szag.


Pici barna üvegben kapható, fehér alapon kék mintás, betűs a kicsike.


FONTOS: tényleg nagyon keveset kell bőrre vinni, mert kiszáríthatja a bőrt / irritáció léphet fel!


Én hónaljra használom.


25N

2018. nov. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a hónaljdezodor sokkal jobb rá, mint a lábdezodor. És a zoknik 60 fokon való mosása. Ezt a két dolgot betartva még olcsó kínai cipőben sem lesz szagos a lábad. Kivéve, ha gombás, azt előbb ki kell kezelni.
2018. nov. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én is elég izzadós vagyok,nekem szokott lenni,pedig ápolom és adok a minőségre.L.
2018. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!