Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akiknek erős (láb)...

Lányok, akiknek erős (láb) szőrzetük van és borotvát használnak. Milyen időközönként borotválkoztok? Ha borostás, az zavaró, vagy még belefér?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon erős és sűrű. Ha azt akarom, hogy mindig sima legyen,minden reggel le kell, hogy borotváljam,viszont ez nem tesz jót a bőrömnek. Gyakran hagyom pár napig, 2-3 de akkor eléggé látni.

2018. aug. 22. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Én nem használnék a helyedben borotvát. Néhány alkalommal gyantát vagy epillátort kellene, hogy tövestől szedje ki és így ritkulna, nem egyszerre nőne vissza, mint a borotvától, ami csak a elvágja a szőrt.
2018. aug. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Egy ideig én is epillátort használtam, de nagyon erősen kipattogtam tőle és napokig fájt. Egy ideje már 3 pengés borotvát használok, hetente egyszer-kétszer szoktam, attól függ, hogy megyek-e valahova. Mivel nagyon fehér a bőröm és a szőröm fekete, így nekem is látszik, szóval 3 nap max, amit hagyok, utána már leborotválom. Ősztől már nem fog zavarni, ha egy hétig is olyan, akkor már hosszú nadrág lesz rajtam. :D
2018. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Epillátor vagy gyanta. Megfelelő kezeléssel, előtte és utána (nem egyből) folytonos bőrradírozással el lehet kerülni a szörbenövést. Illetve utána 1 napig kerülni a napot. Kinek mi, de nekem a kamillas hintopor segített. Kezdetben próbáltam több krémet is. Hiába. Tapasztald ki! Ha este csinálom másnapra nem igazán látszik semmi.

Esetleg, ha nem sajnálod kiadni a pénzt egy IPL gépre, vagy eljárni "végleges" szőrtelenítésre, akkor ezek jobb megoldások.

Borotvával pedig reggel, este kellene...

2018. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyantázni, epilálni nem tudok, mert azt abszolút nem viseli el a bőröm, szóval csak a borotva marad. Én heti kétszer szoktam borotválni. Sűrűbben is kellene, mert nagyon gyorsan meglátszik, de azt már nem bírná a bőröm. Egyedül nyáron problémás, mert a melegben azért nem akar az ember mindent takaró, hosszú cuccokban járni. Máskor viszont nem csinálok belőle problémát, úgysem látszik.
2018. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel úgysem látja senki rajtam kívül, csak kéthetente szoktam leborotválni, ennél több energiát már nem vagyok hajlandó rááldozni, rég belefásultam a szőr elleni kilátástalan harcba. Az epilátor és a gyanta hatása sem tart két-három napnál tovább, IPL gépre pedig sosem lesz pénzem.
2018. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!