Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosas utan egy ket nappal...

Hajmosas utan egy ket nappal mar "hajszagu", zsiros a hajam. Miert?

Figyelt kérdés

Meg ha itthob vagyok egesznap frissen mosott hajjal akkor is masnap zsirosabb mar utana egy nappal meg még zsirosabb.

3-4naponta mosok hajat

Nem eszek sok zsiros etelt

Meg is mi a francert ilyen?



Ha megmosom elozo este

Kovi este mer babahintoport kell tennem, hogy masnap elfogadhato legyen de nem hiszem el, hogy igy kell leelnem az eletem mig masoknak egy het utan sem latszik, hogy zsiros



Arrol nem is beszelve, hogy ha hintoport van a fejemen es negvakarom olyan mint ha korpas lenne a fejborom pedig nem csak a franya port elvakarom


Venni meg nem akarok szarazsampont mert pikkpakk kifogy nalam ( foleg, hogy egy heten 5x hasznalnam kb)



Mit tegyek?

2x samponozok, balzsam,nem szaritom a hajam, egy nap 2x fesulom van, hogy csak 1x


Nem vasalom


Annyira tanacstalan vagyok

Aki hasonlo cipoben jar/t mit csinaltatok? 😔



Elnezest az ekezet hianya miatt.



2018. aug. 26. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Próbáld ki, hogy egyszer samponozol és 5 naponta mosod meg. Szerintem javulni fog.

Egyébként hogy szagolod meg a hajad?...:-o

2018. aug. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Balzsamot meddig viszed fel? Az egész fejedre, vagy csak a végekre?
2018. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

1. Bármilyen balzsamot viszel fel a hajadra, csak a végeire koncentrálj és kend hajközépig. Csak ha muszáj kenj egy nagyon keveset a hajtőidhez közel, de közvetlenül a fejbőrödre sose.

2. A zsírosodás egy természetes mechanizmus, amit azért állít elő a bőröd, hogy ne száradjon ki. Minél többet mosod, annál szárazabb lesz, annál többet fog előállítani. Próbálj meg egyszer egy hétig nem mosnj hajat (nagyon nehéz, tudom, de meg lehet csinálni). Utána már könnyebb lesz ráállni a kevesebb hajmosásra, mondjuk 5 naponta.

3. Hanyagold a szárazsampont, hintőport, mert UGYANÚGY szárítja a hajadat és elveszi a természetes olajtól. Az utolsó napokban tegyél maximum, ha muszáj.

4. Keress szulfátmentes sampont. (Az üzletekben drágák vannak, de ha nem szeretsz ennyit rá költeni, Kallosnak van ilyen samponja olcsón.) Bár nem mossa ki olyan jól a hajad, de mondjuk minden második mosásnál lehet ilyet használni. A szulfát erős zsírtalanító anyag ami a mosogatószerekben is van.

Ezeket tapasztalatok után tudom.

2018. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

A leírtak alapján gyanítom most léphettél pubertásba, sajnos akinek olyan a genetikája, bármit csinál, zsírosodni fog. Ha találsz olyan sampont, ami neked nagyon jól működik, 1 nappal talán ki tudod tolni a hajmosást, de csodát tenni nem lehet. Én is 3 naponta mosom.

23/L

2018. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem...koszonom a valaszaitokat. :)


Amugy csak a hajhosszamra rakok balzsamot.

2018. aug. 28. 00:35
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
3: Nekem pont hogy a szulfátos samponok nem habzanak, nem mosnak, nem oldják a zsírt a hajamból. Az mért van akkor?
2018. aug. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Hàt azt nem tudom. Lehet nem jó a sampon vagy túl koszos a hajad (egy hét után nekem is csak a második mosásnál habzik).
2018. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!