Mi legyen a hajammal?

Figyelt kérdés
Nyárra egy kezdő fodrász elrontotta a hajamat. Barnás hajam van, kicsit szőkébbre akartam, de konkrétan a tőtől 6-7 cm-re kiszívta az egészet ilyen nagyon szőkére. Szeretek szőke lenni, a színnel nincs baj, de most olyan a hajam, mintha tőtől lett volna festve de lenőtt volna, igénytelen. Most megyek egy profi fodrászhoz, és nem tudom, hogy mi lenne a jó megoldás, amitől kicsit természetesebbnek nézne ki. Gondolkodtam azon, hogy rakatnék bele barna melírokat, de félek, hogy úgy a hajam olyan lenne mint egy vonalkód. Tőtől nem szeretném befestetni, mert akkor olyan egyszínű lenne az egész és ez nekem nem tetszik, nem áll jól. Még azt megköszönném, ha tudnátok küldeni 1-2 képet, hogy hogyan néz ki a szőke hajban a barna melír, én sajnos nem találtam.

2018. aug. 26. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Képet sajnos nem tudok neked linkelni,de Szentkirályi Anita instáján nézz körül,nagyon sok elrontott hajat hoztak már rendbe..Ott biztos találsz valami olyat ami neked is tetszeni fog.
2018. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nézz utána, hogy a lakhelyeden vagy a környékeden milyen jó fodrászatok vannak, sétálj be egybe és kérj ötletet, segítséget. Többre mész vele, mint itt kérdezni kép nélkül.
2018. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!