Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól állna?

Szerintetek jól állna?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sötét szőke hajam van, ami nekem nagyon nem tetszik. Igazából nem csak magamon, de máson sem. Egyszerűen, olyan... Semmilyen. Szerintetek nagy kár lenne befesteni a hajam pasztel rózsaszín színűre? A kékes szememhez talán még illene is. Anyum nem igazán támogatja a dolgot, de nem akadályozza meg. Szerintetek egy olyan lányon aki előtte szőkés hajú volt, azon jól nézhet ki a pasztel rózsaszín? Szerintetek érdemes kipróbálnom?

2018. aug. 26. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Próba szerencse, szerintem vagány és tetszene, fesd be. ;-)
2018. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a fejformádtól és a hajad sűrűségétől az, hogy jól állna-e. Szerintem először csak hajszínezővel próbáld ki és az alapján mérlegelj, hogy neked tetszik-e.
2018. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem!!!
2018. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj:D Az utolsón nagyot nevettem, nagyon köszi! xdd Elég rossz kedvem volt, ez a válasz meg mintha anyum írta volna😂 Ha nem tudnám, hogy dolgozik, talán meg is kérdőjelezném nála xddd
2018. aug. 27. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!