Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek az ilyen szemkariká...

Mit tegyek az ilyen szemkarikák ellen?

Figyelt kérdés
Alapból nagyon nagyon fehér bőröm van és szeplős is vagyok.A szemeim évek óta rettentően karikásak szinte már sötét lila,ebben az 1 hónapban vettem észre hogy akármennyi réteg korrektort viszek fel látszik,eddig 6 fajta Korrektort is ki próbáltam mindegyikkel ez volt.És látszik is hogy van rajta,mivel szeplős vagyok.Mit tegyek? Mindjárt iskola,és nem szeretnék így menni

2018. aug. 27. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg, hogy két nedves teafiltert beteszel a hűtőbe, míg jó hidegek lesznek, majd a szemeidre teszed, és rajtuk hagyon 10 percig. Nekem bevált (azt hiszem kamillával csináltam), de nincsenek is olyan erős, sötét karikáim. De egy próbát megér.

Esetleg próbálj ki szemkörnyékápolókat is.

2018. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy kialszod magad rendesen? Az is lehet a baj.

(előző voltam)

2018. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Iskola időben 7-8 órát alszok,sajnos túl érzékeny vagyok és sokszor sírok boldogan vagy szomorúan is lehet attól 😣
2018. aug. 28. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Használj erősen fedòt, hasznalj szemkornyek apolot,vagy szines korrektor palettát,igyál sok folyadékot, aludj napi 8 orát.
2020. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!