Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Szerintetek megér 11. 000ft-ot egy havi adag ebből?

Ha igen miért?

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: HairBunny, haj, vitamin, szépség, hajápolás, hajvitamin

2018. aug. 28. 20:02  Privát üzenet  

A válaszok
Egyismeretlenlány :D nevű felhasználó válasza:

Nem

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. aug. 28. 20:37 Privát üzenet
Felét sem.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. aug. 28. 20:53 Privát üzenet

“2 HÉT UTÁN

Hajad fényesebb, dúsabb

3 HÓNAP UTÁN Hajad állapota stabilizálódik, gyorsabban és egészségesen fog növekedni, nem fog töredezni és hullani.”

Jól hangzik, a probléma ezzel a kijelentéssel csak az hogy a már meglévő haj halott, szedhetsz te akármilyen vitamint az nem lesz rá hatással. A töredezést se fogja megelőzni vagy megszüntetni ugyanebből adódóan. Legfeljebb az újonnan kinövő hajra lehet jó hatással ha valaki szedi de egészséges vitamindús étkezés mellett az a havi 1 centi amúgy is erős és fényes lesz nem kell hozzá 11ezres vitamin. Ugyanez igaz a növekedés ütemére is.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. aug. 28. 23:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen igen gondoltam hogy nem nagyon éri meg csak gondoltam megkérdezem hátha van valami varázslat ebbe hogy ilyen drága :D

# 4/5Időpont 2018. aug. 29. 20:50 Privát üzenet
Nem, ez csak valami vitamin.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. aug. 30. 17:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aknenormin (isotretinoin) napi 10mg adag normális 75kg-hoz?
Szőrtelenítő krém használat. Megér egy próbát NEM intim területen?
Nektek tényleg ennyit megér a hajfestés? Többi lent!
Szakállra h dúsabb legyen meg jobban nőljön hogy kennyem? Tudom h sok a szkeptikus de nekem egy próbát megér, van valami mód?
Milyen "hajkapszulák"/vitaminok vannak, amik gyorsítják a haj növekedését? Mi vált be, meddig kellett használni, és mennyibe került? (egy doboz, adag vagy nemtom)
Tönkremegy az argán olaj ha előre nagy adag testápolóba keverem?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!