Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki milyen házi IPL/Villanófény...

Ki milyen házi IPL/Villanófényes szőrtelenítőgépet használ?

Figyelt kérdés

Illetve valóban fájdalommentes?

Ki hol szerezte be a saját szőrtelenítőgépét, szerinte megérte -e beruházni rá?



2018. aug. 29. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy Philips Lumea van itthon, nem fáj, csak pici tűszúrásnyi érzet van egy pillanatra, simán elviselhető...
2018. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egy Philips lumea-m van, de én nem értek egyet azzal, hogy alig érezni, sőt!

Egyáltalán nem fájdalommentes, számomra nagyon égető érzés, főleg a combomon. Néha még a lábszáramon is alig bírom elviselni...


Hatékonynak viszont hatékony, ezért szeretem is nagyon!

Egyébként van egy új technológia is, de abból még nincsenek házi gépek, csak szalonban ilyen hatalmas gépek, már alig várom, hogy megjelenjenek abból az otthoni gépek, mert az állítólag TÉNYLEG fájdalommentes.

(SHR technológia)

2018. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Silk'n Jewel XL van, 35.000-ért vettem kb fél éve, és már tök ritka a szőr a lábamon, nagyon megérte!!

Egyáltalán nem fáj, csak egy kis melegséget érzel.

2018. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!