Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri befesteni a termeszetes...

Megéri befesteni a termeszetes vörös hajat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnem kiprobalni a szőkét, fehéret, illetve a szines hajakat. Szerintetek megéri a sok herce-hurcat meg a szokitessel valo hulyeskedest? Elegge meguntam mar, es a vorosek amugysem szepek. Regi almom valna valora de nem vagyok magamban biztos

2018. aug. 30. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne lenne szép a vörös haj? Mások fizetnek azért ami neked természetesen van... Amúgy csak te tudod hogy megéri-e, ha nagyon akarod a szőkét meg a színes hajakat és tutira jól is állna az adottságaidhoz csináld.
2018. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Paróka nem opció? Vannak jó minőségűek, igazi hajból, amiket festhetsz is, formázhatsz.
2018. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak te tudod megállapítani, hogy megéri-e a dolog.

De hogy saját példával éljek; én is utáltam a hajam természetes színét és ki akartam próbálni többféle nem természetes hajszínt is magamon. Ugyan csak rövid ideig festettem, másfél évig, de nagyon megbántam. Annak ellenére, hogy nem kellett kiszőkíttetnem a hajamat a festésekhez és profi fodrász csinálta, nagyon roncsolta a festék a hajamat és csak 3 féle színt próbáltam. Már közel 4 éve, hogy utoljára befestettem, de azóta se regenerálódott teljesen a hajam, pedig a festett részeket már rég levágattam. Jelenleg a szálaknak durva tapintásuk van és színben még csak nem is hasonlítanak a régi, eredeti hajszínemre. Pedig régen sokkal dúsabb, puhább és fényesebb volt a hajam.

A festések ára se volt túl kíméletes a pénztárcámra nézve, alkalmanként 30 ezer fölött fizettem és havonta kellett mennem újrafestetni.

Számomra a festés sajnos több negatívummal járt, az egyedüli pozitívum az volt, hogy mind a 3 kipróbált szín baromi jól állt. Így hát volt egy rövid időszak az életemben, amikor teljes mértékben elégedett lehettem magammal, de később ez az időszak visszaütött és azóta is viselem nyomait.

2018. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a legnagyobb természetes egyediség a vörös haj.


Én imádom az egyéni dolgokat, de amúgy azt csinálsz ami neked tetszik.

A lényeg, hogy boldog legyen az ember.


Mellesleg bocsi, hogy nem adtam a kérdésedre választ, nem vagyok jártas a haj témában. 18F

2018. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
en is igy voltam, csak nekem nem voros hanem valami barna/sotetszoke hajam van eredetileg. Nem bantam meg egyaltalan, minden szinu hajam volt mar, szigoruan csak szinezovel festve. Imadtam , a vedjegyem lett, nagyon aggodok hogy a munkahelyemen nem fogjak toleralni.
2018. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

A 4.-nek igaza van. Én is ismerek több nőt akinek kihullt a haja a sok vegyszertől.

A legszebb szín a vörös , ne változtasd meg.

2018. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Van Joanna, Marion hajszínező sampon. Nekem ezekkel volt színezve a hajam, több színben is, nem roncsolta a hajam, pedig vékony szálú.
2018. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Guillaume Apollinaire: Egy szép vörösesszőkéhez (ford.:Radnóti)

[link]

Imé megjön a nyár e perzselő vad három hónap

S mint a tavasz halott immár az ifjuságom

Az izzó Értelem évadja ez ó lángoló Nap

S én vágyom

Lesem a formát édes és előkelő

Az értelem csábítgat véle hogy kövessem

Mint mágnes a vasat magához vonz ma engem

Jön és a haja lebben

Csodás vörösesszőke nő


Haja arany mi lenne más

Szép hosszantartó villanás

Vagy láng mely lobot vet keményen

A rózsán hogyha hervad éppen

2018. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!