Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez mennyire tud zavaró lenni?...

Ez mennyire tud zavaró lenni? Illetve mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Szőrösebb típusú lány vagyok, most éppen gyantáztatni járok, kéthetente, de borostás szőr nő utána vissza már a harmadik napon. Föként comb, has, derék, kar részen van gond vele. Mit tudnék csinálni, hogy ne szúrósan nőjjön vissza?

2018. aug. 31. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Lézeres szőrtelenítés?
2018. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A lézeres szőrtelenités nagyon jó megoldás egyes helyeken 5 alkalom után már alig nől szőr késöbb eltünik ajánlom, nagyon jó áron dolgoznak nézd meg : [link]
2018. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zavaró, inkább különleges.
2018. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel. Nekem is szúr amikor nő vissza és szinte mindenhol szőrös vagyok. Engem már nem zavar, hozzászoktam. Nekem a láb, comb, kar, has, fenék,hát, vagyis a teljes test... L.
2018. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom:/ te is gyantáztatsz és utána nő vissza szúrósan? Neked genetika, vagy voltál orvosnál miatta?:)


A weboldalt pedig köszönöm, tényleg nagyon olcsón dolgoznak bár kicsit messze van tőlem, még gyűjtök rá egy kicsit és utána szerintem bele is vágok.:) bár most olvastam egy újfajtáról az elektrolizises szőrtelenítés arról van valakinek tapasztalata?:)

2018. szept. 3. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!