Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz festett haj, de parókának...

Igaz festett haj, de parókának kellhet valakinek?

Figyelt kérdés
Tőből leborotvált női haj 46 cm hosszú. Padlizsános árnyalatban copfba fogva. Szerintetek érdekelhet valakit? Főleg Kecskemét és környéke.

2018. aug. 31. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jofogasra tedd fel.
2018. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A te hajad volt?
2018. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az enyém volt. Hosszú is volt, sok időmet elvett, a kisfiam állandóan abba kapaszkodott, nem győztem az ujjai közül kiszedni. Még baba és nem szerettem volna, ha lenyeli. Így most kényelmesebb is.
2018. szept. 1. 11:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyből kopaszra teljesen? Nem vagy szívbajos :) maradsz is így, vagy növeszted újra? Amúgy fodrászokat kérdezz meg a környéken első körben, tudják-e hasznát venni.
2018. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha most levágatom valami kis pixie vagy tüsire, akkor már mindegy, ezt is kipróbáltam, még picit hagyom, de visszanövesztem. :)
2018. szept. 1. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!