Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magic hair kapszuláról van...

Magic hair kapszuláról van valamilyen tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Bármilyen más hajnővesztő kapszuláról is írhatok előre köszönök mindent

2018. szept. 2. 12:05
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem baromi drága 7090 forint egy hónapra, de ugye a marketinget meg kell fizetni... Ha megnézed az összetevőit, láthatod, hogy simán megveheted külön ezeket, nagyobb kiszerelésben, nagyobb dózisban. Nekem a biotin, az E meg az A vitamin nagyon bevált (meg még a folsavat ajánlják nagyon, bár azt még nem próbáltam). Szóval ezeket mind meg tudod venni pl a Bijóban, olcsóbban kijössz, és hónapokig elvagy velük.
2018. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Való igaz, hogy draga de nem us akkor kell venni mikor 7090ft egy honapi adag!!! Komolyan. Fugyeljetek az oldalt nagyon sokszor van akciò, akkor jòval kedvezőbben lehet hozzàjutni, pl 12500 ft 3 honap + vmi ajandék. És akkor 3000-3100 ft egy honap, annyit szerintem megér! Annál olcsòbban minőségit ugysem fogsz kapni :). Puszi
2019. júl. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!