Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történik a hajammal, ha...

Mi történik a hajammal, ha egész életemben festem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy mi fog történni a hajammal, ha henna helyett vegyi hajfestékre (rézvörös) váltok és ezzel festem a hajamat hosszú évekig. Idős koromban jobban fog ritkulni a hajam? Egyébként natúrkozmetikumokkal ápolom kizárólag a hajamat.

2018. szept. 2. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szerintem hajtól függ, lehet, hogy van, akinek olyan vastag szálú, bivalyerős haja van, hogy nem ritkul meg hatvan évesen, és lehet, hogy valakinek már ötvenévesen egy kócgombolyaggá válik.

Én mindenesetre maradnék a hennánál, mert az teljesen természetes, és kíméletes.

2018. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz egy idő után hajad. A hajnak azért szüksége van regenerálásra, és ha nem az őszülés miatt fested a hajad, csak hóbort miatt, akkor viseld is érte a következményeket.

A henna kevésbé roncsolja a hajadat. Inkább használd azt.

2018. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Van már ammónia mentes is.
2018. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az történik a hajaddal, mint a legtöbb hajfestős nőével, 30 éves korukra a legtöbben levágják inkább rövidre, mert a festés tönkre vágta.
2018. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

21 éves korom óta festem a hajam.

43 vagyok.

Egy tonna, vastag szálú hajam van. ..

2018. dec. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!