Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? (Többi lent)

Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval. Kb 50 cm hosszú a hajam, de hátul, a legfelső tincsek között van egy kb 6 cm-es tincs (beleragadt a rágó és mindenféle próbálkozás után sem jött ki, így az olló jött segítségképpen)

Ha összekötöm lófarokba úgy nem látszik, de úgy nem hordom mindennap a hajam. Milyen megoldás van arra, hogy megnövesszem a hajam nagyooon gyorsan/eltüntessem a rövid tincset? Kérlek csak normális válaszokat adjatok. Előre is köszönöm:)



2018. szept. 5. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kókuszolaj talán. Addig meg ilyen nagyon vékony hullámcsattal próbálj a rövid tincs elé tűzni egy hosszabbat, vagy valami ilyesmi megoldást próbálj ki esetleg, ha nagyon zavar.
2018. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyire vastag a tincs? Nagyon feltűnő? Egy vékonyabbnál jó lehet a hullámcsatos megoldás, amit az előző írt. Vagy ha egyenes a hajad, akkor próbálj meg csavarókkal, vagy hajsütővel hullámokat csinálni bele. A hullámos hajnál nem feltűnő, ha nem ugyanolyan hosszúak a tincsek.

Esetleg fodrásszal vágass vmi lépcsőzetes fazont, az szintén jó lehet (nekem egy ideig ritkítva volt a hajam, a felső tincsek rövidebbek voltak, de mégis mellig érő hajam volt, az átmenet nem volt feltűnő, egy ügyes kezű fodrász jól meg tudja csinálni)

2018. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen <3
2018. szept. 6. 07:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is jártam így pár éve. Ki kellett vágni a rágót a hosszú hajamból, de nagyon csúnyán látszott a helye utána. Más megoldás nem volt, mint hogy le kellett vágni az egészet, fodrásznál pixie frizura lett belőle. Előtte nagyon rossz érzés volt, hogy így jártam, utána viszont kiderült, hogy sokkal jobban áll nekem az új frizura a hosszúnál - megszerettem, és azóta sem növesztettem meg :)
2018. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!