Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásznál a hajszőkítése...

Fodrásznál a hajszőkítése mennyibe kerül úgy általában?

Figyelt kérdés
Elég hosszú hajam van, lehet egy keveset még vágatnék az almából is. De szeretném kicsit ha világosabb tonusa lenne. Nem nagyon csak hogy olyan kicsit szőkésebb hatása lenne. Iyet lehet amúgy? Mennyibe kerül kb.?

2018. szept. 5. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Na most egy ilyen folyamatot nem úszol meg vágás nélkül !


Nem tudom milyen a jelenlegi haj színed és azt se írtad mennyire szeretnél vilagosabbat!

Nagyon sokat számít az hogy milyen a hajminoseged, hogy bírna ezt a folyamatot ! De tuti hogy vágni kene belőle (legalábbis a végéből)


Én javasolnám neked hogy inkább meliroztass... sokkal jobb és kíméletesebb ! Igaz drágább folyamat , de szerintem ha a hajad egészsége szépsége számít akkor inkább az mellett donts!


Árakat tekintve nem tudom mit takar az hogy “elég hosszú hajam van”

De ha pl derékig erő (azt már a szalonok extra hosszú kategoriaba sorolják) akkor 25 -30 alatt nem igen uszod meg egy valamit is erő szalonban (hangsúlyozom nem éri meg ezen spórolni)

Hallottunk már olyat a történelemben hogy az illető spórolni akart el ment egy olcsó fodraszatba és elszúrták neki a hajat ! Búcsút inthetett neki ! Jó persze a mai világban már simán le tudsz egy szalont kaderezni Fb-on ... olvashatsz véleményeket - értékeléseket , tapasztalatokat az adott szalonnal kapcsolatban!


Úgyhogy sok sikert a döntéshez !

2018. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!