Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik, hogy ennyibe kerül?

Létezik, hogy ennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Néhány napja voltam fodrásznál. Közép hosszú világos barna hajam van. A menet a következő: szőkítővel végigfutunk a melírcsíkokon, majd ha eltávolítottuk és megszárítottuk, befestjük az egész hajat. Így sötétebb szőke vagyok, világosabb melírral. A végeredmény csodaszép és a termékek is nagyon jónak bizonyultak, de létezik, hogy reális ár a 32000 forint? Amikor meghallottam, leesett az állam!! Ide járok régóta, eddig csak melíroztuk a szőkítővel, így került vágással együtt 18.000-be. Most nem vágtunk, az ár csak a fentebb leírtakat tartalmazta.. valóban ilyen drága lenne minőségi termékekkel vagy azért ez túlzás?

2018. szept. 6. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsit túlzásnak érzem az arat ! Meg ha vágás lenne benne csak csak de így ez elég durva !


Nem volt esetleg vmi extra szolgáltatás ?

Olaplex ? Ami például szokitesnel festesnel használnak hogy ne karosodjon a hajad .... elég drága adalék anyag amúgy de meg ezt is nehezen képzelem el hogy ezmiatt lenne ennyi !


Na most írtad hogy oda jársz már régebb óta .... tehát nyilván ha más nem pacekrol ismernek ha csak nem meg jóba is vagy a fodraszoddal

A kérdésem az lenne hogy amikor kimondta a végén hogy 32.000 forintot kerek hogy a picsuba nem kerdeztel rá hogy melyik szolgáltatás dobta meg ennyire ????


Én nem bírtam volna szó nélkül hagyni !


Bár ha elgondolkodom azon hogy a hatkozepig erő haj az “hosszú haj “ kategória , így egy normálisabb szalonban egy hosszú hajrá a festés 16-18 ezer és a melir is van vagy 15.000 (ebbe persze benne van mosás szárítás is , meg az ápoló parkolás) tehát akkor már igen ott van hogy 30-35 ezer !


Rohadt húzós árak vannak amúgy !


Persze függ attól hogy mennyi a haj mennyiséged illetve hogy mondjuk a melir mennyire sűrű ! Minél sűrűbb nyilván annál drágább !

2018. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!