Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rasta hajat akarok, meddig...

Rasta hajat akarok, meddig növesszem felül a hajamat? Meddig növesszem oldalt?

Figyelt kérdés

Most jelen pillanatban olyan 10 cm-s lehet felül a hajam, oldalt pedig rövid, teljesen :D

Az nem néz ki furán ha most növesztem, vagy vágjam le kopaszra a hajamat, és utána növesszem? Valaki tud ebben segíteni? És a fontos, hogy meddig "kell" egy alap rasta hajig növeszteni?



2018. szept. 7. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kb 7 centit rövidül a haj a berasztásítod, de inkább többet. Legalább a válladig érjen mikor elmész rasztázni. Persze ha csak felül akarod, és oldalt meg borotválnád az is működik
2018. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hogy szokás? Hogy néz ki jobban? Ha oldalt kopasz, vagy ha ott is rasztás?
2018. szept. 7. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki jobban ha mindenhol hosszú. Szóval ha most oldalt rövid, akkor 3-4 év hajnövesztés elé nézel :D Nekem hosszú, de én nem akarok rasztát, lassan 2 éve nő, oldalt borotválva volt. most a nyakam alá ér már oldalt
2018. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, és ha megkérdezhetem miért nem? :D Nem tetszik a rasta "vallás" vagy a hajápolás miatt? Egyébként suliban, vagy ahol növesztetted nem volt ciki az az időszak amikor a füledig ér? Mert elég kínos szerintem (legalább is nekem) Valahogy nem tetszik, ezért is vágattam le belőle, de rasta hajat akarok..
2018. szept. 7. 18:33
 5/9 anonim válasza:
felül raszta oldalt kopasz, ha fiú vagy az a divat most. De nem teljesen kopasz oldalt, körbenyírva.
2018. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ohh, értem, köszi! Akkor ha most kb 10 centi felül, akkor egy jó 2-3 év? :D
2018. szept. 7. 18:36
 7/9 anonim ***** válasza:
igen
2018. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, sok vagyok, de biztosra akarok menni, kb meddig fog nőni 2-3 év alatt? Hány cm-s lesz a hajam?
2018. szept. 7. 19:43
 9/9 anonim válasza:
mindekinek különböző gyorsaságban nő a haja, szóval senki nem tudja megmondani
2018. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!