Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalás otthon mivel,...

Hajvasalás otthon mivel, hogyan? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Van hajvasalóm, de vagy nem az igazi vagy nem jól használom. Amikor fodrásznál vagyok teljesen egyenesre kivasalja ami tartós is, ha fél napig copfba van a hajam mikor kibontom akkor is egyenes. Ha otthon magamnak csinálom, nem lesz teljesen egyenes és tartós sem, copf után is meglátszik a gumi nyoma. Nincs göndör hajam, de össze-vissza áll és dús. Tippeket, tanácsokat várok, köszönöm.

2018. szept. 7. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 ezerért vettem igazán jó hajvasalót anno 1 éve. Remingtont, van több típus, lehet válogatni, de akár fodrászt is kérdezhetsz, hogy milyen hajvasalót ajánl neked, olyat ami megfizethető, de használ is...stb.

Viszont hosszú távon nem ajánlom a hajvasaló használatát(értsd: naponta, vagy kétnaponta). Én nagyon megszívtam vele, 1 évig vasaltam és növesztettem mellette a hajam...végül többet kellett belőle levágatni, mint amennyit nőtt, annyira töredezett lett(balzsamot, hővédőt mindig használtam). Persze mindenkinek más a hajtípusa, valakinek jobban bírja, valakinek meg kevésbé. Remélem te az előbbi kategóriába tartozol.

Viszont hő nélkül is lehet szép hajat varázsolni magadnak, nézz utána interneten!:)

2018. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, hő nélkül, mire gondolsz, kérlek írd meg. Köszönöm
2018. szept. 8. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én még sosem próbáltam, de biztos van használható :)

2018. szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mindössze 7ezer ft-os Remington is full egyenesre húzza, és úgy is marad napokig. Nem lehet, hogy valami nagyon olcsó/régi hajvadalód van, vagy nem elég a hőfok?
2018. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!