Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

A haar vital komplex-es DM hajvitamint férfiak is szedhetnek?

1 hete elkezdtem szedni napi 1 kapszulát. Azóta úgy látom hogy elkezdett nőlni a karomon a szőr, sőt az arc szőrzetem is hamarabb nől. A hajamon is úgy veszem észre, hogy nől. Hajhullálásra vettem, mivel nagyon ritka a hajam, holott fiatalabb koromba pár ével ezelőtt nagyon dús volt. (19/F)

Keress kérdéseket hasonló témákban: haj, egészség, vitamin, DM, kapszula, hajhullás, szervezet, hajnövesztő, hajnövesztés

2018. szept. 12. 18:26  Privát üzenet  

A válaszok
Ez csak sima vitamin. Ha nem genetikai oka van a hajad ritkulasanak, akkor bevalhat. Nemtől függetlenül.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. szept. 12. 19:20 Privát üzenet

NEM nőlni, hanem nőni. A nő igében nincsen L betű.

Kérdésre visszatérve: azok csak vitaminok, nem diszkriminál hogy csak férfiak vagy nők szedhetik...

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. szept. 12. 20:11 Privát üzenet

Nem, férfiak szervezetébe szigorúan tilos vitamint bevinni. Nem is értem hogyan élted túl eddig.

(Remélem érted az iróniát)

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. szept. 12. 20:40 Privát üzenet

Erősebb, szebb lesz tőle a haj, de nem nő gyorsabban, ahogy a testszőr sem.

Koffeines sampont próbáltál már?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. szept. 13. 11:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Béres Magnézium Komplex szedése miatt történik ez velem?
Milyen hatású a dm-ben kapható Das gesunde plus Manner aktív komplex kapszula?
B komplex vitamint és a DMes hajvitamint lehet együtt szedni okoz valami problémát?
Akik szednek DM-es hajvitamint (Haar Vital Komplex), mennyi idő elteltével vették észre a változást? Mi változott?
Komplex poszttraumás stressz szindrómában szenvedek, hosszan tartó gyerekkori bántalmazás miatt. Tudnátok javasolni Budapesti terapeutát, akinek nagy gyakorlata van ebben a témában?
Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex, ilyet férfiak is használhatnak? Lehet mellékhatása?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!