Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntessem el a narancsbőrt?

Hogy tüntessem el a narancsbőrt?

Figyelt kérdés

a fenekemen meg a combom belső feléről a hátsó feléről?


válaszokat előre köszönöm:D



2018. szept. 13. 06:27
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
58%
Fogyjál le és izmosodj.
2018. szept. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Célzott tornagyakorlatokkal. Vannak fenn videók róla a neten.
2018. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Brigus0728 válasza:
Szia! Nem most tetted fel a kérdést, de mivel hasonló témákban keresgélek, és belefutottam a kérdésedbe, gondoltam reagálok :) Egy hasonló kérdéshez már írtam, hogy nekem konkrétan nincs tapasztalatom a narancsbőrrel, mivel szerencsére nincs nekem, a legjobb baratnőm viszont egy időben sokat küszködött vele. Kipróbált egy csomó krémet meg tekercselős kezelést is, de nem igazán javult a bőrének az állapota. Sokba is került meg nem is mindig volt ideje menni, úgyhogy végül vett egy egy otthoni gépet. Forever Beauty a gép neve. A narancsbőre csökkent meg feszesedett a bőre is tőle, úgyh összességében ő nagyon szerette, amikor használta. Meg volt elégedve vele.
2019. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!