Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon elrontotta a fodrász a...

Nagyon elrontotta a fodrász a hajam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Ossze volt nyirva a oldalt es fent a hajam. Ahogy általábab a mostani fiúknak. Mondtam a fodrásznak hogy ugyan ilyen semmilyen változás csak egy kicsit rovidebb legyen. Erre felnyirta teljesen.... Nagyon vékony lett a hajam.... a fejem közepén van egy vékony csík mint a punkoknak.... És még ag is össze vissza hol nagyobb hol kissebb.... Mondtam neki hogy mit csinalt ? Erre az volt a valasza hogy o igy gondolta.. Oda se megyek többet.... Szégyenlek kimennj az utcára.. Mit csináljak? Nagyon szarul ál.. és alapból is szarul néz ki.... Mikor nő meg?

Válaszokat előre is köszönöm.


2018. szept. 13. 07:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinő megint
2018. szept. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Vagy

kérd vissza pénzt

2018. szept. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Huzz sapkat a fejedre a mai fiuknal ez ugy is divat
2018. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Koffeines sampon, rendszeres fejbőr masszírozás ujjheggyel, ricinus olajos pakolás heti egyszer (dm-ben is kapható), és egy hónap múlva 1,5-2 centivel is hosszabb lehet, attól függően, hogy milyen gyorsan nő alapból.

Akkor már ki lehet hozni belőle valami normálisat.

Esetleg mentő tétel: 3mm-esre vágni az egészet, ha az nem áll rosszul.

2018. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben letolatnám egy hosszra. Írj rossz értékelést a fodrászatról facebookon.
2018. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul áll az is ha letolom teljesen.. Meg ez is.. Tiszta voros a fejem egész nap.. Úgy szégyenlem magam.. Kb egész nap a foldet nezem..
2018. szept. 14. 06:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Ehj attila
2018. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen fodrasznal voltal? Magán?
2018. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Férfi fodrász szalonba voltam....

Sehogy nem jó..

2018. szept. 15. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!