Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, melyik hajsampon és...

Lányok, melyik hajsampon és hajbalzsam vált nektek be legjobban? Én még nem találtam meg az igazit. Olyan kellene amitől nem töredezik a hajam és fényes lesz

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is

2018. szept. 13. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Extra szűz finomítatlan kókuszolaj pakolás. (Esetleg egy kis ricinusolajjal vegyítve) Semmi más. Régen kilószámra vettem a legdrágább túlhype-olt termékeket, ma már eszembe sem jutna. Kókuszolaj a hajamra, testápoló helyett, sminklemosó helyett!!♥️ Amellett, hogy csodaszép tőle az igénybevett szőkített hajam, még nőtt is a fodrászom nagy ámulatára😀 egy tégely a DM-ben 1000-1300Ft között mozog. Nincs szükség kémikáliálra!
2018. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
L'Oreal Paris Elseve
2018. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Miss Endzsi ***** válasza:

Olajos pakolás hajmosás előtt

Lorin tojássampon

Latte hajpakolás félórára

miután ezt kimostam, egy ujjbegynyit még rákenek a hajamra és csak úgy tekerem be

miután szikkadt a hajam, a hajvégekre kis kókuszolaj

másnap hajformázás után az elsővel fújom át:

[link]

2018. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Inecto Naturals argános samponja és balzsamja, plusz az Isana olivalolajas hajteje :)
2018. szept. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KRenáta1987 válasza:
Borzalmasan száraz a hajam vége és nagyon töredezik is (pedig nem festem), próbáltam már 6000 forintos hajbalzsamot is, de az sem volt olyan jó, mint az összes kínaiban kb kapható Kallos Serical latte tejproteines pakolás... nagyjából 1000-1500 forintba kerül és szerintem csodát művel.
2018. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!