Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágattam a hajam, de nagyon...

Levágattam a hajam, de nagyon rövid lett és valahogy meg szeretném gyorsítani a növekedését. Mit ajánlotok? Nektek valami bevált már erre?

Figyelt kérdés

Gondolkozom a hajhosszabbításon, de nagyon drága, és nem tudom mennyire érné meg.

A sok hajfestéstől és vasalástól ment tönkre a vége, 2-5 cm-es darabok törtek le róla állandóan. Semmivel nem tudtam javítani a szerkezetén, A majdnem derekamig érő hajamból hátközépig érő lett.

Egyszerűen nem tudom elviselni mert mindig is hosszú hajam volt.



2018. szept. 15. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom hogy se ricinusolajtól se hajvitamintól nem fog gyorsabban nőni. Az egyetlen amit tudsz tenni hogy ápolod pakolással és hajolajjal, nem vasalod, nem fested hogy ne töredezzen és az a havi 1-1,5 centi ami nő megmaradjon.
2018. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne csináltass póthajat mert az is káros a hajra. Hátközépig érő annyira nem rövid, bírd ki addig valahogy
2018. szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Apold intenzíven hogy ne toredezzen.

Ha van rá pénzed akkor joico hajszerkezet helyreállító kezelés....

Póthaj felejtős. Max pot lofarok tetszőleges hosszúságban.

2018. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 cameronmonaghanbabee ***** válasza:

Ne fesd meg vasald.

Igazából,mint az előttem lévő mondta, lófarkas póttincset tudom ajánlani.

Igazából hallottam olyan kezelésről,vagy gépről,hogy a töredezett hajról "leveszi" a törezedett "részt". De ugyanolyan hosszú marad a hajad.

Remélem a lényeg érthető és valamennyire tudtam segíteni.

2018. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊 tegnap én is megtaláltam ezt a gépet. Sajnos már csak az olcsóbb verzióját látom mindenhol de lehet beszerzem itthonra hátha 🙂
2018. szept. 16. 10:26
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Biotin tabletta gyorsítja a hajnövekedést, hajhosszabbítás ritkítja a hajat, ez leszedéskor derül ki.
2018. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kókuszolajat tegyél rá egy 20 percre,főleg a végekre, majd miután lemosod soksok hajbalzsamot is tegyél rá még. Az én hajam is egy katasztrófa, ugyan így jártam mint te, le kellett vágni a majdnem derékig érő hajam hátközépig, azóta is siratom.

Én most kezdtem el egy jó kis kókuszolajos kúrát, már most sokkal puhább és egészségesebbnek tűnik a hajam. Próbáld ki te is, ártani nem fog.

2018. szept. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugi,az még egész jó! :D Nekem a derékig érő hajamból vállig érő szőke lett. MINDENT kipróbáltam,semmi sem növeszti gyorsabban,annyit tehetsz hogy ápolod. Használtam ricinust is,meg panthenolt is,fejmasszázst is,semmit nem ér az egész.

A panthenol mondjuk arra nagyon jó volt,hogy a leégetett hajamat megjavította,ezt ajánlom neked is,de nőni nem nőtt gyorsabban.

Sok ismerősöm ajánlotta a Dr Tuna fokhagymás termékeit,attól állítólag gyorsan nő. Az biztos hogy jót tesz neki és puha lesz a hajam tőle,de növekedést még nem tapasztalatam.

Nem tudom milyen színre fested,de ha sötétebbre vagy vörösre esetleg,akkor nem árt áttérni hennára. Az nekem csodákat művelt anno a hajmmal. Havonta festettem vele,csodaszép puha lett,nőtt mint a gomba és csillogott. 😇

2018. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja,és a vasalást próbáld hanyagolni. Remélem hajvédőt azért használsz?! Mert ha nem akkor kezdd el! És óvatosan vasald,nem rászorítva,nem 4x átmenve egy tincsen.

A legjobb persze ha van időd,akkor ilyen házi módszerekkel is lehet valamennyit egyenesíteni rajta (youtubeon vannak videók),göndöríteni hajcsavarokkal meg ilyenek,az legalább kíméli :)

2018. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!