Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan őszülő hölgy,...

Van itt olyan őszülő hölgy, aki szívesen befestetné a haját, de nem meri? Mondjuk, mert fél a hajfestéstől?

Figyelt kérdés

2018. szept. 16. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már gondoltam rá. De az a baj, hogy azzal rendszeresen fodrászhoz kell járni, mert számomra nagyon csúnya a lenőtt haj és nekem nagyon gyorsan nő a hajam. Inkább egy olyan rövid frizurát választottam, ami jól kezelhető és nem tragédia, ha egy kicsit túlnő.
2018. szept. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogy a hajfestés olyan rabszolgaság, amiből nincs kiszállás. A lenövések pedig tényleg borzasztó csúnyák tudnak lenni. Ha pedig valaki vissza akarja növeszteni az eredeti hajszínt, az legalább egy év.
2018. szept. 16. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem havi kb 1-1,5 cm-t nö a hajam, ezért havonta egyszer kell utánfesttetni. Az eredeti hajszinem sötét szökés-barna volt, most nagyon csúnya lenne festés nélkül, mert se rendes szine nincs, se nem fehér, hanem vegyes, csíkos hatású.

Aránylag világos barnára festetem, így nem feltünö, ha lenö valamennyire.

Viszont fül alá érö hossza van, ezért nem tartana sokáig, mire kinövi a festést, szerintem közben egyre világosabb színt kellene választani és tincseket beletetetni, hogy ne legyen hirtelem az átmenet.

2018. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos nekem már 24-25 évesen megjelentek az első ősz hajszálak a középbarna hajamban. Így nem kérdés, hogy merem, vagy nem merem, muszáj festetni, mert nem akarok ősz hajszálakkal mászkálni ilyen fiatalon. Tudom, hogy nem lehet abbahagyni csak úgy, de mivel az ősz hajszálakból kevesebb nem lesz, csak több, így nem is akarom. Egyébként szerintem nem ördögtől való a hajfestés, csak a rendszerességre, és a megfelelő ápolásra kell odafigyelni mellette.
2018. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is elég régóta őszülök, de nem azért nem festetem a hajam, mert félek tőle, hanem azért, mert tönkreteszi a hajat. Eleinte hennával festettem, de az már nem volt megoldás, amikor több lett az ősz hajszál (azt már rikítóan fogja be), így utána átálltam őszülésgátlóra. Így megmaradt a természetes hajszínem.
2018. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!