Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szükséges mindenféle tonikokka...

Szükséges mindenféle tonikokkal meg krémekkel kenegetnem az arcomat? Minden bőrtipusnak kell a megfelelő hidratálás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

4-5 évvel ezelőtt nagyon zsíros és pattanásos volt az arcom, viszont mostanra az összes ragyám eltűnt, és még a bőröm sem igazából zsíros.

Szerintetek kéne ápolnom az arcbőrömet? Minden korombeli lány kenegeti az arcát meg hidratálja én meg... minden reggel (sima vizzel) és este (szappanos vizzel) csak megmosom és ennyi.

Szóval... ha nekem is kéne bőrápolási rutint beiktatnom, akkor mit/miket használjak?



2018. szept. 16. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem felesleges ha szép a bőröd.
2018. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem kell rá 600 féle kence, de szerintem egy szép bőrt is megfelelően kell ápolni, hogy szép maradjon. Egy egyszerű laza textúrájú hidratáló és heti 1 arcradír bőven elég az arcmosás mellett.
2018. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2018. szept. 17. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!