Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Debrecenben viszonylag olcsó (1500-2000 Ft-ért esetleg) férfi fodrászatot tud valamelyikőtök ajánlani?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fodrász, Debrecen

2018. szept. 17. 13:04  Privát üzenet  

A válasz
Metionin nevű felhasználó válasza:

Plázában a csak vágás, igaz én nő vagyok és nekem vágtak ott de az olcsó és jó, illetve a Kölcsey központtal szemben a Coop mellett van egy kis fodrászüzlet, múltkor ott nyírták meg a barátomat tök jól 1600-ért. Az ilyen panelek aljában működő kisebb üzletek olcsóbbak általában csak ugye nem biztos hogy olyan jó is a fodrász.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. szept. 17. 22:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Olcsó férfi fodrász Budapesten?
Mi a különbség olcsó és drága férfi fodrász között? Hova menjek? BioHair is jó?
Olcsó de minőségi férfi fodrász Debrecenben?
Pécsen valaki ajánlana egy olcsó férfi fodrászt?
Tudtok ajánlani jó arctisztító készüléket? Férfiak számára, akár kefés változatban is vagy szilikon is jó, és amihez olcsó a csere kefe fej is?
Budapesten tudtok mondani jó fodrászatot? Többi lent^^ Köszönöm előre!

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!