Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne szép, egyenlete...

Hogyan lehetne szép, egyenletes színű a bőröm? Sajnos a felkaromon a tyúkbőr nevű bőrhiba van, az alkaromon pedig piros foltocskák vannak a szőröcskék tövében, a tyúkbőrhöz hasonló pattanásszerű dolgok vannak ott is és a lábomon is elszórva?

Figyelt kérdés
Testápolózok, próbáltam zsírosabbat és vizesebbet is, különféle szivacsokat, bőrradírt. De a csúnya piros pöttyök maradnak. A felkaromon eddig csak a Veet szőrbenövés gátló krémje vált be, de már több éve nem találom, attól szép sima lett. Tudtok valamit ajánlani?
2018. szept. 19. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Tyúkbőr hiba? Így még nem halottam az Ceratosis Pillaris nevű betegséget. Én érdes bőrnek tanultam.

Lehet hogy étel allergiad van. Attól is szokott lenni ilyen elváltozás a felkaron.

2018. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én magyarul nem tudtam, angolul találtam róla cikket, ott chicken skin-t írt, meg is jegyeztem gyorsan :) igen, az allergiára én is gondoltam, de bármit eszek jelen van. Anyámnak is nagyon gyengén, de jelen volt.. Az alsó lábszáramon is volt, de miután borotválni kezdtem elmúlt teljesen. A karomat azért nem szeretném borotválni :p Például a tengeren teljesen elmúlik 3 nap alatt, amikor sokat fürdök..
2018. szept. 20. 06:57
 3/5 A kérdező kommentje:
De 2 héten belül újra becsúnyul.
2018. szept. 20. 06:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Páromnak is hasonló van csak a hàtán.

Mindent leírtál amit ajánlottam volna.

Bőrgyógyásznál voltál már?

2018. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A napi- kétnapi alapos radírozás és a minden esti testápolózás segített kicsit az összképen, ha valaki erre járna. :)
2018. nov. 15. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!