Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz ha 16 éves fiú létemre...

Gáz ha 16 éves fiú létemre nagyon szőrös vagyok?

Figyelt kérdés
Láb, fenék, has teljesen, nagyon sűrű és hosszú szálak

2018. szept. 22. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2018. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért lenne az?:D inkább kellemetlen tud lenni számodra, de gáznak egyáltalán nem gáz.. ha fürdesz rendesen, és nem vagy büdös, semmi gáz nincs
2018. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Teljesen normális, neked ilyen a genetikád.
2018. szept. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Kortól, nemtől függetlenül, megoszlóak a vélemények erről. Szerintem a kilátszó részeken ritkítsd, tartsd rendben valahogy. Intim tájékon és hónaljon főleg a szagokkal lehet (megjegyzem, csak lehet, nekem nőként szokott lenni) probléma. Ha piszkálnak vele, próbáld viccesre venni, senki se tökéletes.
2018. szept. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de kellemetlen tud lenni, szóval a viselője számára elég zavaró, ezt tanúsíthatom (túl)szőrös fiúként.
2018. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem gáz, hanem egy genetikai adottság.

Ha zavar, tudsz ellene tenni, ha meg nem zavar, teljesen rendben van így.

2018. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Láttam főleg nyáron strandokon, fürdőben férfiakat akik túlzottan szőrösek egész testükön, ahogy előttem is írták genetika kérdése az egész, speciel nekem maga a jelenséggel nincs bajom. Úgyan úgy tekintek arra aki szőrös mint akire kevésbé.
2018. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem gáz, sőt le is cumiználak.
2018. dec. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!