Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre fessem a hajam?

Milyenre fessem a hajam?

Figyelt kérdés
Elég tanácstalan vagyok. Befestettem a hajam színezővel, semmit sem fogott be. Rámentem egy sötétebb vöröses barna ammóniás hajfestékkel, az sötétebbre fogta, de átlátszott egy korábbi világosabb szín, ráadásul valamiért zöldesen. Így nem mehetek holnap dolgozni. Mivel fessem be most a hajam? Az ammóniás festéket kerülném. Menjek rá egy sötétebb festékkel vagy szedjem ki a színt Colour B4-ral? Csak a színleszedésnél megint benne van, hogy át fog ütni a világos :/ Nem akarok sötét hajat, de inkább legyen szép, egységes, minthogy átüssön a világos szín. Van olyan ammóniamentes festék, aminek erős a fedése?
2018. szept. 23. 09:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Az ammóniástól amúgy viszket is a fejbőröm, ammóniamentesnél ezt soha nem tapasztaltam. Csak gondoltam az ammóniásnak erősebb fedése lesz, hát nem.
2018. szept. 23. 09:50
 2/3 anonim ***** válasza:
A colourb4 mindent leszed, tehát ha volt világosítva a hajad azt kapnád vissza, ha jól értelmezem azt pont nem akarod. Nem tudom mennyire barna de szerintem ne fess rá sötétebbel, a bolti sötétbarnák könnyen befeketednek azt meg nem szeded ki szőkítés nélkül. Várj amíg kopik, addig hordd felkötve aztán menj fodrászhoz befestetni olyanra amilyet szeretnél.
2018. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Sajnos eléggé átüt valami zöldes szín, a munkahelyemen meg nem biztos, hogy tolerálnák ezt :/

2018. szept. 23. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!