Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szoktatok használni?

Mit szoktatok használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Lenne egy kérdésem, nekem nagyon sok fekete pöttyeim vannak a T zonába (jobban mondva mitiszerek)

És aszt szeretném tudni ti mit szoktatok használni hogy el tűnjön? Vagy esetleg valami naturális receptet nem tudtok?

Vettem magamnak Tini tonikot és arc lemosót de csak roszabb lett tőle a bőröm.

Azzota minden este be kenem a bőrömmet citrommal és kicsit segít.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. szept. 24. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el bőrgyógyászhoz, ő fogja tudni a tutit. Én is hosszú éveket szenvedtem a mindenféle tinitonikokkal meg drogériákban kapható csodaszerekkel, de mindentől csak rosszabb lett. Aztán elmentem dokihoz, kikevert egy direkt az én bőrömre való krémet és heteken belül szinte teljesen rendbejöttem.

Felesleges szenvedni, inkább menj orvoshoz

2018. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a választ, megyek és kérek egy idő pontot minél hamarabb. :)
2018. szept. 24. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem nagyon rossz kényes érzékény borom van .Annyi krém meg tonik van itthon hogy a dm megirigyelné a készletem. Nekem ami bejött lassan fel éve és ez rekord Szepsegvitamin (Beres 1800ft dm)

micellás vízzel tisztitom az arcom napi 3x , valamint kamilla (gőzöltetek,meg abba is mosom meg az arcom legalább heti 1x )

2018. szept. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!