Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros folt "visszaszínezése"...

Piros folt "visszaszínezése" a bőrön?

Figyelt kérdés
A kérdésem lehet kicsit furcsán hangzik, viszont az lenne a lényeg, hogy van egy értágulatnyi piros folt az arcomon egy másfél éve, picikét zavaró, de teszek rá egy kis korrektort aztán az nagyjából megoldja, legalább látszatra. Már mindennel próbáltam eltűntetni, semmi nem működik, külsőleg semmilyen krém vagy keményebb stiftes gyógyszer, amit amúgyis használok pattanásra, illetve szedek gyógyszert is pattanásra, az sem hat erre a külön foltra. Egy dolog van hátra nagyjából, ami majd a lézeres műtét lesz, ha az nem működik akkor mellékesen szerintem lelövöm magam, viszont még az előtt, ha valakinek bármilyen csodaötlete van, amivel hatékonyan(itt jön a kérdésben lévő idézőjeles szó a képbe)gyakorlatilag vissza lehet színezni, vagy állítani a külső bőrréteg színét az eredeti állapotába, teszem azt szűzlány vére + szerzetes ürülék, értitek a dolgot, akkor megköszönném ha megosztaná velem, egy próbát megér.

2018. szept. 24. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan hol helyezkedik el at arcodon?

Hogy néz ki? Volt elötte a folt helyén pattanás vagy seb?

Nagyon sok minden lehet. Lehet hogy rosaceára hajlamos a bőröd.

2018. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az arcom jobb oldalán, az orrom mellet/szemem alatt, azon a részen, igen, előtte volt pattanás, bedagasztotta a fél fejemet, az elmúlt egy két nap alatt, aztán nem tűnt el végleg hanem egy kisujjnyi folt ottmaradt
2018. szept. 25. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor csak a pattanás helye maradt.

Hámlaszto kezelésekkel lehet kezelni és akkor eltűnhet.

2018. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem véletlen mondtam, hogy értágulatnyi folt, mivel az, a bórgyógyász rávágta hogy értágulat, amit gyakorlatilag csak lézer javít meg, azért voltam kíváncsi hogy bármi más működik-e.
2018. szept. 26. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!