Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont érdemes venni...

Milyen sampont érdemes venni hamar zsírosodó hajra?

Figyelt kérdés
Olyan kellene ami után van is tartása a hajnak és száraz érzete lesz.Kinek mi vált be?
2018. szept. 27. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Shauma vált be .
2018. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindegy. A lenyeg, hogy utana ecetes vizzel oblitsd at.
2018. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bánfi bojtorján sampon, de nem magában, mert tényleg nagyon szárítja a hajat. Előtte keratinos sampon csak a hajtövekre, fejbőrbe alaposan belemasszírozva (ettől lesz sima és poha a hajam), utána a bánfi (magában nagyon leszárítaná, kezelhetetlen lenne a hajam), szárítás alacsony hőfokon ionos hajszárítóval, előtte hajvégápolót mindig viszek fel.

Sok évbe telt, míg rájöttem, nem elég egy sampon, amitől 'nem zsírosodik', mert szanaszét törik a haj, ápolni is kell, pótolni a mosással, szárítással elvesztett olajakat, tápanyagokat, különben zsírosabb lesz a hajad mint valaha, mert hát szárazság ellen vajon hogy védekezik a fejbőr?

2018. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Hányszor mosod a hajadat egy héten?
2018. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ALDI normál hajra való samponjával én egy nappal ki tudtam tolni a hajmosást.

3-as, milyen keratinos sampont használsz?

2018. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5, nekem syoss az, ami bejött (abból is a lila), de embertől és hajtípustól függ, kinek mi válik be...

Pl a sima bánfi sampontól embertelenül korpásodott a hajam, amióta a bojtorjánt használom, nyoma sincs (holott ez papíron nem arra való) és lehet, hogy csak placebo meg a kissé mentás illatához van köze a dolognak, de mosás után tisztábbnak érzem a hajam és a fejbőröm mint bármelyik másik sampon után, pedig elhiheted, amilyen problémás hajszerkezettel átkozott meg a sors, végigpróbáltam szinte mindent, ami kereskedelmi forgalomban kapható...

2018. szept. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!