Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szinnel fessem be...

Milyen szinnel fessem be legkozelebb hogy ne legyen fekete?

Figyelt kérdés
Nemreg festettem a hajam vilagosbarnaval de fekete lett.most hogy eltelt kb 2 hét sokat vilagosodott,most mar tetszik.de ha kezd lenoni akkor milyen szint vegyek ra,mert ha megint vilagosbarnaval festem akkor lehet megint fekete lesz,azt meg nem akarom.az eredeti hajszinem is eleg sotet.

2018. szept. 27. 18:20
 1/2 anonim válasza:

Szerintem szinte minden festék kicsit sötétebbre fogja be, mint ami a dobozon van, főleg ha nem teljesen szőkéről indulsz. Például én ezért adtam fel a syoss-szal való probálkozást.

Nézz olyat, ami kicsit világosabb, mint amit szeretnél. Mondanám, hogy sötétszőke....de ha rákeresel, itt is számos eltérés van szinben.

A lényeg, hogy világosabb legyen, mint amilyen színt szetetnél elérni, de ne sokkal, mert a tövét akkor nagyon világosra fogja be.

2018. szept. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben vegyél festéket, ne drogériában.
2018. szept. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!