Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarnából szőke - akkor...

Középbarnából szőke - akkor ez most szőkítés?

Figyelt kérdés

Középbarna hajam van, és valami melegebb, természetesebb szőkét szeretnék kipróbálni. Ki is néztem ehhez egy fodrászatot, de az árlistán nem tudok kiigazodni. A következők miatt: van külön festés és szőkítés pont.

A festés hosszú hajra (csak rövid és hosszú hajra van kiírva, gondolom a vállig érő nem rövidnek számít) 3000 Ft, míg a szőkítés középhosszú haj esetén 10.000 Ft (+200 ml hajpakolás is hozzátartozik).

Most komolyan elkérnek 10 ezret azért, hogy szőke legyek? Vagy megcsinálják a szőkítést, és még +3000 az, ha valami normálisabb árnyalatot szeretnék?

Köszi!



2018. szept. 29. 20:45
 1/5 anonim válasza:

A szőkítés az az hogy leszivatják a hajad.

A festés meg amilyen szint kérsz.

Tehát ha te festés kérsz nem biztos hogy befogja a hajad.

De ha kiszőkíted az az sárgás szőke lesz így tuti hogy kell rá szín és így már tuti olyan lesz amilyet szeretnel.

De lehet hülyeséget írok saját tapasztalatból írom

2018. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
46%

Első vagyok.

Még annyi hogy amikor én közép barna voltam akkor befestettük szőke bemosóval amit kb 40 percig hagytunk rajta így lettem természetes napszítta sző es annyira tartós volt pedig bemosót vettünk hogy kb 1-2 evig is megvolt.

De aztán kiszőkítettem. Így hamvas szőke vagyok.

2018. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Középbarnát szőkíteni kell mindenképp. És igen, elkérnek akár 15-20 ezret is szőkítésért de cserébe nem lesz csíkos, foltos, csibesárga, és nem ég le a fele mintha otthon ügyeskednél 600ftos garnierrel.
2018. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom azota befestetted-e a hajad. A festes arra vonatkozik, amikor a sajat hajszinedhez közeli, vagy sötetebb arnyalatot szeretnel a hajadra. A szökites pedig, ha vilagosabbat. Sajnos sötet hajbol szöket szökites nelkül nem lehet csinalni, ilyen nincs! A fodrasznal igy a szökites es a festes arat is fel fogjak szamolni neked!Szerintem se kiserletezz elsöre otthon, ha mar szöke leszel festheted nyugodtan te magad is. Ha termeszetes, tehat nem festett hajad van, akkor is szökitik elöször. Sajnos ez tenyleg elkerülhetetlen, de, ha apolod, akkor nem serül annyira.
2018. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyedül biztos nem fogok nekiállni, de azért most kicsit csalódott lettem, hogy 13 ezer lesz minimum, ha tényleg a szőke hajszín mellett döntök. =(

2018. okt. 1. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!