Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hiába fürdök meg, az izzadságs...

Hiába fürdök meg, az izzadságszag megmarad! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tíz perccel ezelőtt fürödtem meg. 2x átmostam magam baba tusfürdővel, de a hónaljamnál még mindig érezni lehet a kellemetlen szagot. Mivel szüntessem meg?

2018. szept. 30. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Dezodor
2018. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
72%
Fura, hogy izzadásgátlóról még nem hallottál, pedig nagy segítség
2018. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Hormonprobléma?
2018. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben voltam sokáig. Fürdés közben annyira megsikáltam a hónaljamat, hogy már hámlott a bőr róla, de így is érezni lehetett a szagot fürdés után. Ja, és igen, használtam dezodort is, naponta többször.

Nekem a gyógyszertárban kapható Solutio Antisudorica nevű oldat nagyon sokat segített. Ez megszünteti az izzadást, ezáltal szag sem lesz. Ajánlom, hogy próbáld ki. Illetve nem írtad, hogy fiú vagy lány vagy-e de a hónaljad szőrtelenítése is segíthet, a szőrtől ugyanis még intenzívebb lesz az izzadás, és a szag.

2018. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Baktériumok okozzák a szagot. Egy darabig használj Rexona dezodort. Ez megöli a baktériumokat. Jó még az eszüstkolloid oldat is.
2018. szept. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hónaljadat mosd akkor sima szappannal. szárít is!

igyál levendulateát, kiizzadod tőle a baktériumokat.(csak lefekvés előtt idd meg, ráadásul könnyebben alszol el tőle!) használj esetleg bőrfertőtlenítő sprayt dezodorozás előtt...

2018. okt. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Használok dezodort, minden fajtáját kipróbáltam már, de egyik sem segített. Lány vagyok. A hónaljszörzetemet sürven borotválom. Köszönöm a válaszokat, kipróbálom őket :)
2018. okt. 1. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:
+1 szavazat a solutio antisudoricara :)
2018. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan van, hogy mamám 5000 fokra felrakja a fűtést, így, ha nem vagy résen, fürdés után már rögtön beizzadsz. Egyébként nem 5000, mert túlzok, de egy helyben vagy, és izzadsz.
2018. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!