Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Féltartós (24 mosásos) hajfest...

Féltartós (24 mosásos) hajfestékből tudtok szép vörösesbarnát?

Figyelt kérdés

Kb. 6-os színmélységű a hajam, és szeretnék is 6 esetleg 5-ös tartományban maradni, elsősorban rezes szín érdekel, csak sötétebb, a mahagóni típusú szín gyönyörű, de nem áll jól sajnos. Szőkíteni nem akarom, az alapom 7-es (2cm lenövés), de a 90%-a festett 5-ből 6-ra kikopott természetes (sima) barna. Szőkíteni nem akarom, de 7-esről is szó lehet, ha szépen befogná és nem virítana a töve. Olyat szeretnék, ami ''Casting'' típusú, tehát 1-2 hónap alatt nagyjából kikopik, tehár nem 6 mosásos, de szelídül idővel annyira, hogyha meggondolnám magam és elütne az arcom színeitől a vörösesbarna, akkor egy közép hamvasbarnával 2 hónap után büntetlenül, szőkítés nélkül egy hamvasbarnával és 9%-os oxival korrigálhassam, ha meggondolnám magam.

Javaslat?


2018. okt. 1. 23:10
 1/1 A kérdező kommentje:

Bocsi a hibákért és ismétlésekért. Megittam egy pohár sört és közbekotyogtak a cimbik. Azért talán érthető, légyszi ne kövezzetek meg!

Én a hamvas világos/középbarnák híve vagyok, a feketét is imádom, de azt muszáj volt lenövesztenem, mert attól hullott :( Mint mondtam az eredeti sötétszőke/világosbarna, a bőröm nagyon világos, inkább sárgás mint rózsás árnyalatú. (Nyár típus vagyok eredetileg). A szemem zöldeskék. Elvileg jól kéne álljon a vörös, a piros jól áll, de azt nem győzném színezővel két festés közt frissíteni. A mahagóni nagyon sápaszt és elüt tőlem. Egy sötét rezet kockáztatnék be, mert a párom nyúz nagyon vele (szőke lett volna az első javaslata, de arra rávehetetlen vagyok). Ezért gondolkodom első próbára egy féltartósban, mert a bemosóknak nincsenek szép színei, de ha mégsem az én színem, max. 2 hónap után annyira kijöjjön, hogy egy tartós festék befedje, de ha bejön, akkor meg se kelljen 2 hetente bemosóznom...

2018. okt. 1. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!