Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kislányom most 11 éves. A...

Loki69 kérdése:

Kislányom most 11 éves. A homlokán sok kis pattanás, miteszer jelent meg, Milyen szerrel, mivel kezelhetném?

Figyelt kérdés
2018. okt. 2. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Bármilyen arctisztító tonik jó rá, szappannal is mosson arcot, az is segít.
2018. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Elösször is egy jó kozmetikust ajánlok!

Fontos hogy a miteszerek ki legyenek tisztítva mert ha nem akkor begyulladhatnak és pattánások keletkeznek. Nem, nem korai a 11 évesnek a kozmetikus, hozzánk is jár sok fiatal fiú és làny is.

Fontos hogy legyen egy arctisztító termék. Ez lehet arctej, arctisztító szappan, vagy gél, amit napi 2x használ (reggel,este)

Tonik csak akkor kell ha arctejet veszel neki, ugyanis a tonik azért van hogy a tej után a bőr ph vissza állítja. A tej lúgos és a tonik savas ph-jú. Ha nem állítanád vissza a ph, többer ártanál a bőrnek. Önmagában csak a tonik haszontalan és nem ajánlom.

Aztan fontos az arcradír amit heti 1x használhat. Arcradírból is van sok fajta. Mechanikai, kémiai, biológiai. A mechanikait ajánlom, amiben apró dörzsanyagok vannak. Ezek fogjàk az elhalt hámsejteket lepeelingezni.

Ha száraznak érzi a bőrét vehetsz neki nappali hidratalót.

Remélem segítettem!

2018. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy jó kozmatikust aki segít atctisztót keresni, és kitisztítja az arcát.
2018. okt. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én bőrgyógyásznál voltam mikor kb. 15 éves voltam. Ő nem ajánlotta a kozmetikát, helyette feliratott egy csomó kencét és arctisztítót majd egy ilyen lézeres kezelést is ajánlott ami bejött volna ha nem nyomogatom az arcom... de a lézeres kezelés után nem lehetett ki menni a napfényre 1 hétig. De lehet,hogy csak le akart húzni minket pénzügyileg a lézeres valamivel, viszont a kencék segítenek eltűntetni a miteszereket meg pattanásokat 2 nap alatt.
2018. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11evesen a kozmetikus jo esetbe else valalja, nem fogja szetnyomkodni a gyenge boret a gyereknek
2021. febr. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!