Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hosszú hajúak! Mióta...

Nagyon hosszú hajúak! Mióta növesztitek a hajatok?

Figyelt kérdés

Lehetséges ezt felnőttkorban elkezdeni, vagy akkor már soha nem lesz olyan hosszú, mintha kicsi korom óta növeszteném?


Légyszi írjátok meg azt is, pontosan milyen hosszú a hajatok, és most hány évesek vagytok! Köszi!



2018. okt. 3. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ennek a kettőnek van köze egymáshoz. 22 vagyok. 18 éves korom óta növesztettem 20-ig, akkor fenékig ért, 20 éves koromban vállig érőre vágattam, 2 év alatt megint a fenekemig ér.
2018. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Whoa, elég gyorsan nőhet, jó neked! Az enyém alig akar... Megkérdezhetem, hogy a két év alatt azért vágattál egy kicsit a végéből néha, vagy egyáltalán nem? Volt valami különleges vitaminod vagy étrended e célból?
2018. okt. 3. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az égvilágon semmi. Nem is eszem hű de egészségesen, nincs semmi speckó diétám, még csak vitamint sem szedek.

AZ első év végén vágattam belőle öt centit, most már a nagy vágás óta eltelt 2 év, és ugyanolyan hosszú majdnem mint volt. :)

Viszont ez egyéni genetika is lehet. Tehát ha neked úgy érzed tényleg nem nő, csak törik, akkor nem árthatnak a vitaminok, vagy egy kis étkezési rend frissítés. Viszont az ilyen magic hair meg stb tablettákat inkább kerülném. Tehát aminek az arcodba tolják a reklámját. Szépek ezek a képek amiket feltesznek facere, csak erősen el vannak túlozva. Kommentelők között is sokan húzzák le.

2018. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 évesen kezdtem el növeszteni, előtte mindig rövid hajam volt. Nekem is lassan nő, de 21 évesen már hosszú hajam volt. Most 41 vagyok, volt hogy majdnem a combomig ért, de úgy kényelmetlen volt, elakadt mindenben, és nehéz volt, nehezen kezelhető, maradt ezért derékig érő. Most hogy ennyi idős vagyok, már tervezek kicsit rövidebbre változtatni rajta.
2018. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18 évesen levágtam állig, 2 év alatt nőtt a csípőm fölé. Azt hiszem egyszer vágattam belőle pár centit. Nőtt tovább is de azóta folyamatosan visszavágom párhavonta mert nekem ennél hosszabb nem tetszik. A korhoz semmi köze szerencsére, ha megfelelően ápolod, nem festegeted, nem használsz állandóan hőt rajta megfog az nőni akárhány éves vagy.:)
2018. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!