Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, göndör hajú lányok/fiú...

Hosszú, göndör hajú lányok/fiúk! Nektek is szárazabb, durvább néhány tincs hátul?

Figyelt kérdés

Ami nem is áll össze rendes "rugókká", hanem olyan sprőd seprűszerű.


Mitől lehet ez, mit lehetne ellene tenni? Több balzsamot, olajpakolást is szoktam rá tenni, mégsem múlik el.


Lehetséges, hogy alváskor dörzsölődik ki? Egy darabig próbáltam felkötött hajjal és szatén szöveten aludni, de az se nagyon vált be.


Nektek milyen praktikák működnek?



2018. okt. 4. 23:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, nem festem és hőnek sem teszem ki.
2018. okt. 4. 23:37
 2/4 Skaiiripa ***** válasza:
100%
Ugyanez a helyzet nálam is mindig akad egy kis hajrész, ami soha nem akar normálisan állni, bármit teszek vele. Én is keresem még a megoldást.
2018. okt. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is van egy ilyen rész a hajamban, hátul, jobb oldalt egy egész vastag tincs. A fodrásznak is mondtam, hogy ott van egy olyan, de ő meg csak fogdosta, és azt mondta rá, hogy biztos azért, mert saját magamnak nyírtam, és ott rövidebb lett. De nem, mert a mai napig ott kenderkóc a hajam.

De engem annyira nem zavar, mert többnyire feltűzöm, vagy fonom a hajam. Kibontva nem nagyon hordom, mert egy óra múlva kócos érzésem van.

2018. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is. Azt vettem észre, ha fésülésnél figyelek, hogy ott is egybe fésüljem a tincseket - ami végül vagy összejön vagy nem -, akkor picit szebb lesz.

De alvásnál is tényleg szétjön, meg télen már hajszárítóval szoktam szárítani, attól is picit szétmennek. (Néha. Mikor milyen a kedvük...)

Esetleg próbálj meg olyan balzsamot, amit nem kell lemosni. Én ezt szoktam használi:

[link]

Tescoban, Rossmannban lehet kapni, és szerintem jobb tőle a hajam.

2018. okt. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!