Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és alig van szőr az arcomon, csak nagyon ritka szakmunkás bajusz és az államon pár szőrszál.Ezeket mindig leszedem.Mell/hát szőröm sincs.Nem tudom,hogy ez mennyire számít, de a férfi felmenőim (nagyszülőig) mind normális arcszőrzettel rendelkeznek/tek.


A kérdést csak azért tettem fel mert szinte minden korombeli fiú ismerősöm rendszeresen borotválkozik(1-2 évvel fiatalabbak is), valami nem oké a hormonháztartásommal?A lábamon és a karomon rendben van minden.


Ja még egy dolog, én szoktam borotválni a hónaljam (ha gáz, ha nem,nagyon izzadós vagyok) és kb 2 héttel utána látszik csak hogy visszanő de akkor is csak nagyon gyengén.


Ez valami elváltozásra utal vagy csak későn érő típus vagyok?



2018. okt. 6. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is a szörnövekedés erösségét nemcsak a férfi ösöktöl örökölheted, hanem a nöi felmenöktöl is.

Másodszor van, akinek késöbb lesz erösebb a szörzete, van, akinek soha - de ez teljesen lényegtelen is.

2018. okt. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
párom 27, kar láb hónalj intim rész normál, hátán pár hosszabb szőrszál bóklászik, mellkasán semmi, arcán helyenként gyenge szőr. a "szakmunkásbajusz" megvan neki is. ez van, ilyen típus :) apja sem sokkal szőrösebb.
2018. okt. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi baj a hormonháztartásoddal, nem utal elváltozásra, de még csak arra se, hogy későn érő lennél. 😊 Legalábbis nem érzek összefüggést a testszőrzet és az érettség között.

Magamat egyáltalán nem tartom éretlennek - így harmincon is túl -, pedig ugyanannyit borotválkozom, mint te. 😊 A hasam, mellkasom teljesen szőrtelen, karom-lábam is éppen hogy átlagosan. Sz arcomon nekem is csak 4-5 naponta kell borotválnom. 😊

De ezzel semmi baj: ilyen a genetika....

2018. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!