Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok natúr henna...

Tapasztalatok natúr henna hajfestésről? Szép szín lesz, tartós, melyik márka a legjobb, hullik tőle a haj, stb?

Figyelt kérdés

2018. okt. 6. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Khadi a legjobb nekem, szépek a színei.
2018. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
A hennával kapcsolatban jó ha tudsz dolgokat. Az egyik az, hogy ha elkezdesz hennával festeni, akkor nem használhatsz más vegyi hajfestéket ami nem henna alapú, nem szőkíthetsz, nem daueroltathatsz. Azon kívül hogy bezöldülhet a hajad tönkre is mehet. Gondold át hogy biztosan azt a színt szeretnéd-e évekig és kibírnád-e a lenövesztéssel járó időszakot. A szín attól is függ, hogy milyenre szertnéd a hajadat festeni és milyen az alap hajszíned. Ha vörösre szeretnéd akkor ha sötét a hajszíned,a kkor éppen csak hogy lesz egy kis vöröses fénye, ha szőke, akkor nagyon befogja. A többi színről nem sokat tudok, annyi biztos hogy szőkét nem tudsz vele elérni, bár feltételezem, hogy nem is szeretnél, ha hennázást tervezel.
2018. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a másodiknak különösen, hogy felhívta a figyelmemet a hátrányaira.
2018. okt. 16. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem hullott a hajam, nagyon ritkult, genetika, sose volt mikrofonfejem, fél éve jöttem rá, nem mérgezem a hagyományos festékekkel a hajam, mégha látványosan őszülök is, és a sötétbarna hajamon ez elég kontrasztos. Amióta az organikus hajfestékeket használom (Khadi, Logona), normalizálódott a hajam állapota. Az ősz szálakat nem fogja be 100%, azok vörös árnyalatúak, de így is szép, az összhatás nem őszülő haj.A hagyományos festék méreg a hajhagymáknak.
2019. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!