Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfesteket (szoke)...

Milyen hajfesteket (szoke) hasznaljak ha allergias vagyok a drogerias hajfestekekre? Valami otlet, tapasztalatok? Netrol lehet rendelni valami bio-t ami nem kopik ki? Fodraszhoz akarok menni, o tudna valami hajfesteket?

Figyelt kérdés
2018. okt. 8. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Alfaparf Precious Nature hajfesték. Ezt fodrászkellékes boltban tudod beszerezni. Szerintem elég kímélő és szép színei vannak. Nekem ezzel festi a hajam a fodrászom.

Az internet szerint 2140 Ft egy tubussal.

2018. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Es ez allergen-mentes? Mi van benne? Milyen osszetevok vannak a festekben? En is fodraszhoz fogok menni vele.
2018. okt. 8. 22:14
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Megkerestem itt, olvasd el. Itt vannak róla vélemények is. Azt nem tudom, hogy te konkrétan mire vagy allergiás. Majd látod,hogy jó-e.

2018. okt. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves vagy. Azt meg en sem tudom hogy mire vagyok allergias pontosan, megyek hamarosan az allergiavizsgalatra. Utana konnyebb lesz megtalalni mit hasznalhatok. Es ez tartos hajfestek? Azt nem szeretem ami kikopik. Mondjuk szoke nem szokott kopni. Te is szoket hasznalsz?
2018. okt. 8. 22:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Szívesen. Igen, szőkét használok. Azért küldtem, hátha jó, mert ez természetes olajokat tartalmaz és ammóniamentes, meg még pár káros anyagtól is. Majd a vizsgálat után megnézed, hogy jó lesz-e. Szerintem nem árt az orvost is megkérdezned erről a hajfestés témáról, esetleg mutasd is meg neki az összetevőket. Sok sikert kívánok, remélem beválik neked is. :)
2018. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem írni, hogy tartós festék. Egyébként igen, a szőke nem tud kikopni szerencsére, csak lenőni. :)
2018. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) Igen, pont en is igy gondoltam hogy vinnek neki osszetevoket ami a kozmetikumokban van, mert sajnos van valami ami miatt nem tudom hasznalni ezeket. Olyan helyre megyek ahol lehet vinni egyenileg is listat es megnezik mire vagy benne allergias. Azota a hajamat se tudom festeni, majd vizsgalat utan akarom.
2018. okt. 8. 22:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Henna
2018. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, a "szőke" felett átsiklott a szemem. Akkor a henna nem jó.
2018. okt. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ammóniára és ppd-re lehetsz allergiás, így keress rá van sokféle márka
2018. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!