Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oroszlántípusú hajjal mit...

Oroszlántípusú hajjal mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Anyumnak egyenes, apumnak gyűrűgöndör haja van, nekem meg ilyen rondán hullámos, ráadásul egész dús is. Heti 1-2 alkalommal mosom és ennyiszer is vasalom (hővédővel). Lehet a vasaláson kívül valamit kezdeni vele? Esetleg változhat a hajszerkezetem? Elméletileg 7-8 évente változik, kiskoromban szép göndör volt+egy rokonommal megtörtént...

#vasalás #haj #sampon #aludnikénebazz
2018. okt. 8. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen hajam van. 13 éves koromban változott meg az addig puha, egyenes hajam, azóta egy vastagszálú, félig-meddig göndör, nehezen kezelhető szénakazal. Olajos hajpakolást használok, ami kifejezetten vastagszálú hajra való. Egyébként meg hővédő krémet kenek rá és vasalom heti 1x.
2018. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen göndör a hajam, jelenleg a Pantene Pro V Intensive Repair termékcsaládját használom, nagyon szépen rendbe teszi. (sampon,hajpakolas,hajvegápoló)

De nekem is vasalnom kell ahhoz hogy ne legyen össze vissza, vagy pedig be lehet csavarni nagyobb hajcsavarokra akkor szép nagy hullámos lesz. Fontos higy hővédőt mindenképp használj.

2018. okt. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!