Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Brutálisan zsíros hajra...

Brutálisan zsíros hajra melyik sampont érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés

Párom haja nagyon zsírosodik, hajmosás után a 3. napon már konkrétan úgy néz ki mintha annyi olajat kentem volna rá amit nem tud beszívni, összeáll tincsekbe az egész, a második napon is már kezd összeállni és lelapul szóval ha tehetné naponta mosná.

Az a baj hogy a legtöbb boltban nem találok ilyen gondra sampont van mindenféle repair meg regeneráló meg korpás hajra de egyik se vált be, head&shoulders sima és mentolos, az én biotines kallos samponom, valami frissítő axe cucc, konkrétan teljesen ugyanaz az eredmény akármit használ.

Mit lehetne csinálni ezzel?


2018. okt. 9. 00:08
 1/7 grafno ***** válasza:
Volt egy cikk/kiserlet, hogy a bolti cuccoktol csak zsirosodik az ember haja és moshatja mindennap. Voltak páran akik elhagytak a bolti (bipa, tesco stb) márkás termékeket és szódabikarbónaval kezdetek hajat mosni. Pár héttel később elég sokára kitolodott a haj zsirosodasa. Javaslom próbáljatok ki! Keress rá és írj privit ha leteszteltetek. Köszönöm!
2018. okt. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ezzel küzdök csak nekem nem bír 3 napot se . Hajmosás után ha reggel mosom már másnap délután vállalhatatlan. Mondták azt hogy probaljam ki hogy 1-2het hajmosás nélkül és akkor megkezdi a haj az ontisztulast . Ezt akkor tudom megoldani ha az egész hajam be van fonva másképp 1-2het hogy ???!! Valóban segített nagyjából 3-4 napra kitoltam

Kb 3-4eve szenvedek vele én már nem nézem milyen sampont veszek a kellékesbe vásárolt legújabb csucsszuper sampon ami volt 9000ft ugyan olyan rossz mint a garniel 700ftert vagy barmelyik másik

2018. okt. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Well done zsíroldó? :D
2018. okt. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szoppantyú. Az enyém is ilyen. Egy megoldás működött eddig nekem: Mosni kell. Minden map. Sőt, napközt egyszer a fufeumat-homlokomat igy is meg kell egyszer mosni mert zsirosodik, lapul
2018. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Johnsons búzacsírás. Amikor azt tapasztalom, hogy hamarabb zsirosodik, akkor ezzel mosok hajat pár hétig. Olyan szinten szárítja a hajamat. Én hetente 2x szoktam.
2018. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Harmadnap már zsírosodik a hajam, viszket is. Teljesen mindegy mivel mosok hajat. Mondjuk ez a Lorin tojássampon puhává teszi, nem szárít az állaga miatt és még vaníliás is az illata.
2018. okt. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Garnier Fructis Pure Fresh sampont ajánlom, érdemes egy próbát tenni. :)
2018. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!