Frizura ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Frizura ötleteket gyűjtök magamnak.

Félhosszú (rövidebbet nem szeretnék) és félfrufru legyen, mert szerintem magas a homlokom. Kicsit hullámos és sok hajam van, valamint utálom vasalgatni.

Van 2 kicsi gyerek, így fontos az is, hogy össze tudjam fogni.

Nézegetek képeket és sok szép frizurát látok, de azok ugye mind fodrász által beszárított és jó lenne olyan, ami akkor is jól mutat, ha csak magamnak (rövid időn belül) meg tudok csinálni.

[link]

Ilyesmi tippeket tudtok még adni, a végén szereplő extrém hajak nem tetszenek.

Köszi



2018. okt. 9. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Képeket nem kezdtem el keresgélni, de nekem is ilyen a frizurám és hullámos a hajam. Vasalás nélkül nem áll "sehogy", de szárítás után kb 10 perc alatt kivasalom :), utána 2-3 napig teljesen jól áll a hajam :)


Van egyébként telefonos applikáció, ahova feltöltheted az arcképed és rárakhatsz frizurákat, hogy lásd mi hogyan állna :) Esetleg próbálgasd azt is, hátha találsz jót :)

2018. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!