Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szárad ki a szemem...

Miért szárad ki a szemem sminkelés után?

Figyelt kérdés

Tele van már a polcom alapozókkal, hidratáló krémekkel, ecsetekkel, szivacsokkal!


Akármit próbálok, a smink felvitele után úgy érzem a szemeimet, mintha homokba pislogtam volna! A bőröm nem szívja be a krémeket sehogy, éjszakai krémektől pedig felvizesedik a bőröm, úgy kell a szemem körül lenyomkodni a vizet.

Próbáltam a kókuszolajat, vazelint mint primer, aloe vera gélt, uborkalét, most Helia-D normál bőrre való krémét használom, azt is vizes bőrre, de heti kb. 3x ha beszívja a bőröm...a szemem alatt folyton vizesedek a krémektől és mindegyik alapozó beleül a ráncokba is.


Nem merek már több pénzt költeni a próbálgatásokra, vízhiányos lett a bőröm, hogyan kezeljem?


Mit csinálok rosszul? Mi segíthetne?


22/L



2018. okt. 9. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Na látod, ezért nem kéne sminkelned magad állandóan. A sok festék kikezdte a szemedet.

Szüneteltesd a sminkelést erre a hónapra, hogy hagyd, hogy a szervezted regenerálja magát a sok sz..r miatt, amit az arcodra kentél.

Gondolkozz már, miért néznek ki azok az emberek sokkal rondábban smink nélkül, akik állandóan sminkelnek? Na, ezért, mert a smink tönkre teszi az arcbőrt.

2018. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Valamelyik összetevőre nagyon érzékeny vagy. Pihentesd kicsit a bőröd és külön próbálgasd a termékeket.

A szemedre kent cuccok nem régiek? Spirál, ceruza? Lehet az okozza a fő problémát.

2018. okt. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Miss Endzsi ***** válasza:

Én felkeresném őt a helyedben. [link]

Ő biztosan tudná mi baja a bőrödnek, mivel kezeld.

Szerintem ez allergiás reakció, a vizesedés is.

2018. okt. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!