Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi okozhatja a gyulladt...

Mi okozhatja a gyulladt mitesszereket az arcomon?

Figyelt kérdés

A hormonjaim rendben vannak, bőrgyógyásznál is hagytam egy zsák pénzt, de nem tudott segíteni ("nem lehet tudni, hogy mitől van"...).

Az egész arcom tele van mitesszerekkel, amik sokszor gyulladt göbökké alakulnak. Ezt pár nap múlva jó esetben ki lehet nyomni (kifröccsenős gennyes - elnézést a részletezésért), vagy pedig lemegy róla a gyulladás és a göb megmarad hetekig, majd egyszer csak felszívódik.

A ciklusomtól függetlenül jelennek meg.

Mostam már antibakteriális szappannal, a bőrömnek megfelelő tisztítókkal, krémeztem, nem krémeztem, de semmi nem használ.


2018. okt. 12. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még ezek lehetnek (egy részük viccesen hangzik, de okozhatja) :


-nem tiszta telefon (telefonálás)

-nem tiszta törölköző/párnahuzat

-mégsem a bőrödnek megfelelő krém és arctisztító

-túl zsíros a krémed, túl sokat kensz

-túlszárítod az arcod

-rossz az értended

-kozmetikai kezelések hiánya


Ha nem próbáltad még, ajánlom az Ilcsi termékeket. Szerintem azok közt találsz neked megfelelőt.

2018. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!