Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaltal a hajaddal ha...

Mit csinaltal a hajaddal ha nem allt jol a rovidebb haj?

Figyelt kérdés
Kb vallig ero, az enyem. Azokra a velemenyekre lennek inkabb kivancsi akik levagattak, es nem tudtak mit kezdeni vele, mert nem allt jol..mit csinaltal a hajaddal? Persze nem akarom roncsolni, inkabb hullamositas erdekelne, ho nelkul!
2018. okt. 12. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megnővesztettem :DD

Ez sajnos ilyen, várj amég hosszú lesz. Esetleg megpróbálhatod hajmosás után befonni és éjszakára úgyhagyni, ha úgy szárad meg, akkor elég göndör lesz.

2018. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen azt mar csinaltam, ugy neztem ki mint Balazs Pali de ugy tori a hajat nem?
2018. okt. 12. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Levágattam pixie fazonra, szuperül áll, nincs gond vele, imádom.
2018. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha hajvasalóval göndöríted, és veszel egy nagyon jó hővédő sprayt, plusz hajmosásnál is teszel rá regeneráló pakolást, akkor kevésbé viseli meg, ez a legtöbb, amit tehetsz. Várnod kell sajna, amíg megnő, ha nagyon nem bírod, akkor lehetőség még a jó minőségű póthaj.
2018. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ma is hovedovel vasaltam ki, de azzal se nagyon merem, ami van hovedo nagyon ragacsossa es szarazza teszi a hajat, a baleatol van. Hetvegen muszaj lesz, mert pultos vagyok. Na majd esetleg felkotom csattal, valamit kitalalok meg. Koszonom a valaszokat:)))
2018. okt. 12. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Megnöveszted. Átérzem, én is levágattam a hátközépig érő hajam váll fölé érőig és legalább 3 hétig depresszióban voltam utána:D Pedig nem állt annyira rosszul, csak nem én voltam vele. Ez 2 hónapja volt, azóta szerencsére már váll alá ér, de még várom, hogy növögessen. Használj hajápolókat, meg masszírozgasd néha a fejbőröd (én csak hajmosásnál szoktam), az nagyon sokat segít.
2018. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Regebben csinaltam de ujra elkezdem..eszembe sem jutott:D
2018. okt. 13. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!