Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam a fejtetőm jobb...

A hajam a fejtetőm jobb oldalán olyan, mint ha zsíros lenne, olyan picit összeragadt, de érintésre teljesen puha. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem már hetek óta, H mindig a hajam jobb oldala olyan mintha zsíros lenne pedig nem. Olyan hülyén néz ki, a tincsek összeállnak nagyobb tincsekbe. WU2 sampont használok(szerda,vasárnap mosok hajat, közben minden este forró vízzel leöbpítem a hajamat fodrász javaslatára) Az H leöblítem a hajamat használ is. Legalább is a bal oldalán a hajamnak a választótól. Ott teljesen sima és puha, míg a jobb oldalon puha, csak így össze van csomósodva, vagy nem is tudom. Mitől van ez?

2018. okt. 15. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom pontosan, hogy mire gondolsz, de alapos fésülés, a forró víz nem tesz jót a hajnak, ezért maximum langyos, valami másfajta sampon, masszírozd át azt a területet, balzsam, majd hagyd magától megszáradni, esetleg kifésülést segítő spray és újra fésű. Ha változatlan a végeredmény, akkor lehet ritkítás talán.
2018. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem is volt ilyan problémam de én azt vettem észre hogy sokszor hordtam összekötve a hajam és úgy tört meg.. utána gyakrabban mostam a hajam és vasaltam minden nap

nem a legjobb megoldás de bevált

2018. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!