Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eltüntetni az...

Hogyan tudnám eltüntetni az apró kis "pattanásokat" a homlokomról?

Figyelt kérdés

Már kb másfél éve apró kis pattanások vannak a homlokomon, igazából az arcomon sehol máshol nem szokott lenni, néha még az államon de az mindig hamar eltűnik. A homlokom közepén van szinte az összes, és fényben látszik a leginkább. Egyiket sem tudom kinyomni, tényleg nagyon aprók de sok van belőlük. Voltam bőrgyógyásznál, nem írt fel semmit, azt mondta hogy majd magától elmúlik, de engem nagyon zavar és szeretnék minél hamarabb megszabadulni tőlük.

19/L



2018. okt. 15. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ügyes kozmetikus kitudja tisztítani!
2018. okt. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Duac krém!

Nekem a két arccsontomnál volt. Mára babapofim lett. :)

2018. okt. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Próbáld ki a nizoral sampont. 3600 forint körül van. 5 percig rajta hagyod, majd lemosod.
2018. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!